Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie w dniu 25.05.2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - "RODO", Administrator Serwisu e-zarabianie.com, którym jest firma Armi Michał Kaźmierczak niniejszym wykonuję obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO:

W bazie przechowuję następujące dane na Pana/Pani temat:

  • Imię
  • Adres e-mail

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma Armi Michał Kaźmierczak z siedzibą w Sosnowcu, przy ul. Teatralna 9, kontakt w sprawie danych osobowych na info@e-zarabianie.com

Pana/Pani dane osobowe zostały przekazane za zgodą, świadomie i dobrowolnie. Będą one przetwarzane w celu realizacji wysyłki informacji dotyczących sposobów generowania dochodów on-line za pomocą newslettera, mailingu itp. Dostarczane informacje mogą mieć charakter handlowy i marketingowy.

Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 lit a) RODO: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

Informuję ponadto, że przysługują Panu/Pani prawa do:

  • żądania od Administratora danych dostępu do Pani/Pana danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Pana/Pani danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych;
  • żądania przeniesienia Pana/Pani danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane, do czasu cofnięcia zgody na ich wykorzystywanie. Jeśli będzie Pan/Pani chciał/a w przyszłości cofnąć zgodę na subskrybowanie newslettera wystarczy wysłać wiadomość na adres info@e-zarabianie.com w temacie wpisując "REZYGNUJĘ".

Pozdrawiamy serdecznie,
serwis e-zarabianie.com

Kontakt.

Pamiętaj, my do niczego nie zmuszamy i nie obiecujemy gruszek na wierzbie, To czy osiągniesz sukces zależy tylko od Ciebie.

Wyślij mail info@e-zarabianie.com